Hakkımızda

ELSA Proje Mühendislik ve İnşaat Limited Şirketi, 2016 yılı itibari ile kurulmuştur. Amacı özellikle İnşaat, Altyapı ve Mekanik sektörlerinde projelendirme, danışmanlık ve Proje Yönetimi alanlarında hizmet vermektir.


Yurtiçi ve yurtdışında olmak üzere birçok önemli ölçekte ve türde projelerde edinilen tecrübe ve birikimi, mühendislik standartlar ve ihtiyaçlar doğrultusunda değerlendirerek en iyi hizmeti vermek amaçlanmaktadır.


Sektördeki eksiklikleri ve beklentileri, tecrübe ve analiz ederek, en son teknoloji yazılımlar ve metotlara ilave olarak çalışma enerjimiz ve çözüm ortaklı yapımız ile en üst düzeyde güvenilir, uygulanabilir projeler üretmek hedeflenmiştir.


Kuruluşumuzdan itibaren kısa bir sürede, birçok önemli ve marka projede şirket olarak anlaşma sağlayıp, Proje sektöründe adından söz ettiren bir şirket olmak için emin adımlarla ilerlemekteyiz.


Ülkemizin gelişmesi için çalışmalarımızda mümkün olan en yüksek katma değeri sağlamayı ve bunun neticesinde, yerli ve milli bir kalkınmayı en önemli hedefimiz olarak görmekteyiz.


Şirket olarak çalışma prensiplerimiz;

- Ticari Ahlak

- Etik ve İnsani Değerler

- Güvenilirlik

- Sorumluluk Bilinci

- Kalite ve İstikrar

- İnsana ve Doğaya SaygıELSA PROJE MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT LTD. ŞTİ.
Namık Kemal Mah. Gümüş Sok. Konak Apt. No:5/1 Ümraniye / İSTANBUL
Tel: +90 850 308 65 58
GSM: +90 532 566 68 70 | +90 532 396 46 42

Reklammania